festensoci

Els Pastorets de Catalunya!
Els Pastorets de Catalunya!
INFORMACIÓ SOBRE L'ESPECTACLE

info

ae

Propers esdeveniments

coordinadora

Comparteix-nos

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Imatges al·leatòries

campanyasocis

Fes-te’n soci per menys de 0,06 € al dia

Ja sabem que no són temps gaire fàcils per encetar una nova campanya de captació de nous socis, però creiem que, malgrat les dificultats econòmiques, podem trobar-ne de nous (persones vinculades al teixit associatiu del Vendrell o que són nouvingudes, familiars dels actuals socis, etc.).
Potser no són membres de la nostra entitat perquè ningú no els ho ha dit? L’import de la quota, que és de 20 € l’any, pot estar a l’abast de moltes persones.
S’ha d’intentar: no ens podem quedar aturats! Tenim projectes i s’han de tirar endavant. Volem deixar constància que, en temps complicats com aquests els ajuts són més considerats i valorats.

1er Premi de carrosses del Vendrell!

2022carnaval 2Gairebé 100 socis es van inscriure en la carrossa de l’entitat. El grup feia molta patxoca, gràcies també a la decoració, la il·luminació i la sonorització. Representava una al·legoria al grup AB A dels anys setanta, recentment retornats, es van estudiar, assajar i escenificar coreografies per a l’ocasió. Com sempre, un col·lectiu molt familiar, des del més petit de dos anys fins al més gran de seixanta-nou. Al Vendrell vam assolir el 1r premi de carrosses locals.
Vam participar al Vendrell, a Cubelles, a la Platja de Calafell, a l’Arboç, al Poble de Calafell, a Bellvei i a Santa Oliva.
Enguany ens vam estrenar a Cubelles i a Santa Oliva. La responsable de la secció, la Mariona Figueras, dona les gràcies als que hi han col·laborat i participat. A tots els participants, els fem arribar adjunta la fotografia de record i, en nom de l’entitat, els agraïm la seva col·laboració, així com als “carrossaires” i als responsables de vestuari, complements, logística i coreografia la seva desinteressada dedicació i treball.

2022carnaval 3

NO HAS COL·LABORAT MAI AMB ELS PASTORETS? T'AGRADARIA? VOLS PROVAR-HO? LLANÇA'T!

Si no has col·laborat mai amb els Pastorets, i t’agradaria provar-ho, cap problema, segur que hi ha un lloc per a tu: a l’escenari (davant o darrere), a la sala, a maquillatge, a vestuari, a la taquilla, etc. Vine  i parlem-ne. També pots telefonar al 977 662 993 (Pep Bargalló).

NousSocis1NousSocis2Ja sabem que són temps difícils per encetar una campanya de captació de nous socis, però creiem que, malgrat les dificultats econòmiques de moltes persones, podem aconseguir i trobar nous socis (persones vinculades al teixit associatiu del Vendrell o que són nouvingudes, familiars dels actuals socis, etc.).

Potser no són membres de la nostra entitat perquè ningú no els ho ha dit? L’import de la quota que és de 20 € l’any, pot estar a l’abast de moltes persones. Ho hem d’intentar; no podem quedar-nos aturats, tenim projectes i s’han de tirar endavant. Això sí, volem deixar constància que, en temps complicats com aquests, els ajuts són més considerats i valorats.

logo smp

hillsa

tag